DATA ZAWODY PUNKTY BIEGI
04.10.2009 Ukraina, Ukrainska Liga, Huragan Równe - Szachtar Czerwonograd 40:47 9 (1,1,3,3,1,0) 1. Suchecki, Korolew, Jamroży, Trofimow 2:4
3. Karpow, Korolew, Jamroży, Miesiąc 2:4 (6:12)
5. Jamroży, Korolew, Paluchowicz, Loktajew (d) 3:3 (12:18)
8. Jamroży, Korolew, Kobrin, Ogorodnik 2:4 (20:28)
10. Suchecki, Miesiąc, Jamroży, Paluchowicz 2:4 (28:35)
14. Suchecki, Miesiąc, Korolew, Jamroży 3:3 (40:47)
26.09.2009 Węgry, Finał Mistrzostw Europy Par - Miskolc 3 miejsce - 19 pkt.
1 (u/w,-,-,1,-,-)
2. Zagar, Miśkowiak, Jamroży (w/u), Gregoric (w/u)
14. Jeleniewski, Gieruckis, Jamroży, Karawackis (w/u)
20.09.2009 Turniej Par z okazji 85-lecia Sportu Motorowego w Grudziądzu 6 miejsce - 7 pkt.
1 (1,d,d,d,d)
2. Jędrzejewski, Chrzanowski, Jamroży, Knapp
4. Buczkowski, Brzozowski, Knapp, Jamroży (d4)
8. Knapp, Vissing, Korneliussen, Jamroży (d4)
12. Staszek, Mroczka, Knapp, Jamroży (d4)
14. Puszakowski, Słaboń, Knapp, Jamroży (d4)
18.09.2009 Szwecja, Allsvenskan, Finał Play Off, Valsarna Hagfors - Örnarna Mariestad 60:48 10 (3,3,1,3,u/w) 4. Jamroży, Mellgren, Gothberg, Alden 2:4 (11:13)
8. Jamroży, Jonasson, Gothberg, Aspegren (u) 2:4 (25:23)
10. Mellgren, Jabłoński, Jamroży, Gothberg 5:1 (34:26)
14. Jamroży, Jabłoński, Alden, Ruud 3:3 (47:37)
16. Alden, Jabłoński, Max, Jamroży (u/w) 5:1 (53:43)
17.09.2009 Szwecja, Allsvenskan, Finał Play Off, Örnarna Mariestad - Valsarna Hagfors 53:43 6 (1,1,3,0,1) 1. Kościuch, K.Jabłoński, Jamroży, Toernqvist 4:2
5. Mellgren, Aspegren, Jamroży, Gothberg 1:5 (12:18)
7. Jamroży, Kościuch, Aspegren, Jonasson 5:1 (22:20)
13. Ruud, K.Jabłoński, Aspegren, Jamroży 3:3 (42:36)
15. Aspegren, Jonasson, Jamroży, Ruud 1:5 (48:42)
11.09.2009 Szwecja, Allsvenskan, Półfinał Play Off, Solkatterna Karlstad - Örnarna Mariestad 44:52 10+1 (3,2*,1,1,3) 4. Jamroży, Gothberg, Larsen, Berntzon 1:5 (11:13)
8. Gothberg, Jamroży, Jensen, Karlsson 1:5 (20:28)
10. Lindbaeck, Jensen, Jamroży, Gothberg 5:1 (28:32)
14. Max, Lindbaeck, Jamroży, Larsen 2:4 (38:46)
15. Jamroży, Max, Karlsson, Berntzon 1:5 (39:51)
10.09.2009 Szwecja, Allsvenskan, Półfinał Play Off, Örnarna Mariestad - Solkatterna Karlstad 53:43 12+1 (3,3,2*,1,3) 4. Jamroży, Nermark, Gothberg, Bertnzon (d) 4:2 (13:11)
9. Jamroży, Lindbaeck, Thelaus, Gothberg 3:3 (31:23)
12. Max, Jamroży, Karlsson, Thelaus 5:1 (43:29)
14. Kościuch, Jensen, Jamroży, Karlsson 4:2 (48:36)
15. Jamroży, Karlsson, Thelaus, Jankowski 3:3 (51:39)
30.08.2009 Ukraina, Ukrainska Liga, Szachtar Czerwonograd - SKA Speedway Lwów 53:31 11+1 (2,3,3,2,1*) 3. Dubinin, Jamroży, Loktajew, Pawljuk 3:3 (13:5)
6. Jamroży, Borysenko, Pawljuk (w), Teigel (ns) 3:2 (22:13)
9. Jamroży, Pawljuk, Fedorenko, Kobrin (w/2min) 3:3 (33:20)
10. Dubinin, Jamroży, Cukanow, Kobrin (t) 2:4 (35:24)
14. Cukanow, Loktajew, Jamroży, Dubinin 3:3 (53:31)
27.08.2009 Szwecja, Allsvenskan, Ćwierćfinał Play Off (rewanż), Örnarna Mariestad - Hammarby Stockholm 49:47 12 (3,3,3,1,2) 1. Jamroży, Kościuch, Hlib, Aarnio 5:1
5. Jamroży, Miesiąc, Ago, Godlund 4:2 (19:11)
7. Jamroży, Smolinski, Kościuch, Miesiąc 4:2 (26:16)
13. Hlib, Miesiąc, Jamroży, Jeleniewski 1:5 (41:37)
16. Karpov, Jamroży, Hlib, Max 2:4 (49:47)
23.08.2009 Rosja, Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Togliatti 4 miejsce
12 (3,2,3,3,1)
4. Jamroży, Własow, Malek, Gregoric
5. A.Dryml, Jamroży, Gizatullin, Kus
12. Jamroży, Tabaka, Dubinin, Darkin (u/w)
14. Jamroży, Karpov, Korneliussen, Karawackis
19. Gafurow, Franc, Jamroży, Iwanow (u/w)
09.08.2009 I liga, XV kolejka (I kolejka fazy Play-Off), Rybnik - Tarnów 37:54 5 (1,2,2,0,0) 4. Mitko, Kołodziej, Jamroży, Kiełbasa 4:2 (12:12)
6. B.Pedersen, Jamroży, Świderski, Mitko 2:4 (15:21)
8. Ułamek, Jamroży, R.Fleger, Hougaard 3:3 (22:26)
11. Świderski, Węgrzyk, Hougaard, Jamroży 2:4 (28:38)
14. Ułamek, Karpov, Świderski, Jamroży 2:4 (36:49)
02.08.2009 I liga, XIV kolejka, Rybnik - Gniezno 62:31 11+1 (3,3,3,-,2*) 4. Jamroży, R.Fleger, Słaboń, K.Gomólski 5:1 (18:6)
6. Jamroży, R.Fleger, K.Jabłoński, M.Jabłoński 5:1 (28:8)
8. Jamroży, Pyszny, Ljung, Puszakowski (w) 5:1 (37:11)
14. Gizatullin, Jamroży, M.Jabłoński, Paluch 5:1 (58:29)
30.07.2009 Szwecja, Allsvenskan, XII kolejka, Örnarna Mariestad - Valsarna Hagfors 48:47 11 (3,3,3,1,1) 3. Jamroży, K.Jabłoński, Andersson, Nieminen 4:2 (10:8)
6. Jamroży, Aspegren, Andersson, Eriksson 4:2 (22:15)
8. Jamroży, Alden, Andersson, Mellgren 4:2 (26:21)
13. Eriksson, K.Jabłoński, Jamroży, Kling 1:5 (40:37)
16. Nieminen, K.Jabłoński, Jamroży, Jankowski 1:5 (48:47)
26.07.2009 I liga, XIII kolejka, Rzeszów - Rybnik 55:38 8 (0,1,3,2,2) 4. Lampart, Stachyra, R.Fleger, Jamroży 5:1 (15:9)
7. Max, Miesiąc, Jamroży, R.Fleger 5:1 (28:14)
10. Jamroży, Pyszny, Kuciapa, Dryml 1:5 (37:26)
13. Max, Jamroży, Gizatullin, Kuciapa 3:3 (48:33)
14. L.Dryml, Jamroży, Kuciapa, Pyszny (w/u) 4:2 (52:35)
23.07.2009 Szwecja, Allsvenskan, XI kolejka, Masarna Avesta - Örnarna Mariestad 42:18 (przerwany) 2 (2,d) 3. Forsberg, Jamroży, Aspegren, Kramer 4:2 (14:4)
7. Rosen, Kramer, E.Andersson, Jamroży (d) 4:2 (29:13)
19.07.2009 I liga, XII kolejka, Tarnów - Rybnik 68:23 5 (2,1,2!,u,-) 4. Kołodziej, Jamroży, Kiełbasa, R.Fleger (d4) 4:2 (15:9)
7. B.Pedersen, Hougaard, Jamroży, Kiełbasa Pyszny 5:1 (29:13)
9. Hougaard, B.Pedersen, Jamroży (!), M.Rempała 5:2 (38:17)
10. Monberg, Świderski, R.Fleger, Jamroży (u) 5:1 (43:18)
16.07.2009 Szwecja, Allsvenskan, X kolejka, Örnarna Mariestad - Solkatterna Karlstad 65:25 10+1 (3,2,2*,3) 3. Jamroży, Sundstroem, Kramer, Thelaus 4:2 (14:4)
6. Hauzinger, Jamroży, Pytel, Kramer 2:4 (24:12)
8. Kramer, Jamroży, Pytel, Nermark 5:1 (33:15)
13. Jamroży, Kling, Pytel, Thelaus 5:1 (55:23)
12.07.2009 I liga, XI kolejka, Rybnik - Ostrów Wlkp. 50:42 9+2 (2*,3,2*,2,-) 4. R.Fleger, Jamroży, Pawlaszczyk, Ząbik 5:1 (18:6)
6. Jamroży, Harris, Miśkowiak, Fleger 3:3 (24:15)
8. Pyszny, Jamroży, A.Gomólski, Staszewski 5:1 (33:18)
11. Klindt, Jamroży, Hlib, Miśkowiak 3:3 (42:27)
02.07.2009 Szwecja, Allsvenskan, IX kolejka, Hammarby Stockholm - Örnarna Mariestad 44:52 12 (3,2,3,1,3) 3. Jamroży, Smolinski, Jeleniewski, Aarnio 2:4 (7:11)
5. Brzozowski, Jamroży, Gothberg, Eriksson 3:3 (12:18)
7. Jamroży, Jeleniewski, Brzozowski, Risager 1:5 (18:24)
13. Kościuch, Smolinski, Jamroży, Brzozowski 2:4 (35:43)
15. Jamroży, Brzozowski, Jankowski, Risager 2:4 (40:50)
01.07.2009 Dania, Danish Speedway - League, Holsted - Fjelsted 53:34 10+2 (1,1,1*,2*,3,0,2) 1. N.Pedersen, Jacobsen, Jamroży, Kildemand 5:1
4. N.Pedersen, Hougaard, Jamroży, Vissing 5:1 (18:6)
7. N.Pedersen, Kildemand, Jamroży, Nielsen 3:3 (28:14)
9. Vissing (!), Jamroży, Nielsen, Bjerregaard (w) 1:8 (34:23)
10. Jamroży, Kildemand, Nielsen, Bjerrgaard 1:5 (35:28)
12. N.Pedersen, Vissing, Hougaard, Jamroży 4:2 (44:31)
14. N.Pedersen, Jamroży, Jacobsen, Vissing 4:2 (53:34)
28.06.2009 I liga, X kolejka, Grudziądz - Rybnik 48:45 13+1 (2,1,3,3,3,1*) 4. Mroczka, Jamroży, Pyszny, Schlein 3:3 (15:9)
7. Staszek, Ferjan, Jamroży, Pyszny 5:1 (28:14)
10. Jamroży, Pyszny, Andersson, Allen 1:5 (35:28)
13. Jamroży, Ferjan, Andersson, Rempała 3:3 (44:37)
14. Jamroży, M.Rempała, Schlein, Brzozowski 1:5 (45:42)
15. Ferjan, Węgrzyk, Jamroży, Staszek 3:3 (48:45)
21.06.2009 I liga, IX kolejka, Rybnik - Daugavpils 40:50 4 (1,1,2,0,-) 3. R.Fleger, Povazhny, Jamroży, Korolev 4:2 (8:10)
5. G.Laguta, A.Laguta, Jamroży, R.Fleger 1:5 (14:16)
10. Bogdanov, Jamroży, Gizatullin, Puodżuks 3:3 (27:33)
12. G.Laguta, Mitko, Bogdanov, Jamroży 2:4 (32:40)
18.06.2009 Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Łódź 13 miejsce
3 (1,1,1,-,-)
2. Węgrzyk, Pyszny, Jamroży, Miturski (d4)
8. A.Gomólski, Kuciapa, Jamroży, Linette
11. Czechowicz, Pytel, Jamroży, Piekarski (d4)
16.05.2009 Austria, Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Natschbach-Loipersbach 5 miejsce
9+3 (1,1,3,2,2)
4. Gizatullin, Simon, Jarmoży, Novotny (u)
5. Trojanowski, A.Dryml, Jamroży, Tihanyi
12. Jamroży, Hauzinger, Tabaka, Facher (u)
14. Franc, Jamroży, Milanese, Pijper
19. Dilger, Jamroży, Wallner, Wolff
21. Jamroży, A.Dryml
14.05.2009 Szwecja, Allsvenskan, III kolejka, Solkatterna Karlstad - Örnarna Mariestad 57:39 6+1 (3,1*,2,0,0) 1. Jamroży, Lindbaeck, Sundstroem, Kramer 3:3
6. Karlsson, Kramer, Jamroży, Graversen 3:3 (21:15)
9. Nermark, Jamroży, Kramer, Bergstroem 3:3 (30:24)
13. Andersson, Karlsson, Sundstroem, Jamroży 3:3 (43:35)
15. Lindbaeck, Sundstroem, Andersson, Jamroży 5:1 (53:37)
10.05.2009 I liga, V kolejka, Rybnik - Grudziądz 58:34 15 (3,3,3,3,3) 4. Jamroży, Staszek, Mitko, Mroczka 4:2 (16:8)
6. Jamroży, Pyszny, Knapp, Klingberg 5:1 (22:14)
8. Jamroży, Ferjan, Schlein, Mitko 3:3 (30:18)
11. Jamroży, M.Rempała, Schlein, Klingberg 5:1 (41:27)
15. Jamroży, Knapp, M.Rempała, Ferjan 4:2 (58:34)
07.05.2009 Szwecja, Allsvenskan, II kolejka, Örnarna Mariestad - Hammarby Stockholm 52:42 9+1 (2,2,2*,1,2) 3. Lampart, Jamroży, Kramer, Moller 3:3 (8:10)
6. Smolinski, Jamroży, Kramer, Rohlen 3:3 (19:17)
8. Kramer, Jamroży, Hlib, Smolinski (w) 5:1 (29:19)
13. Smolinski, Aarnio, Jamroży, Andersson 1:5 (42:34)
15. Lampart, Jamroży, Rohlen, Kramer 2:4 (49:39)
03.05.2009 I liga, IV kolejka, Ostrów Wielkopolski - Rybnik 44:45 6 (u/w,3,1,2,0) 4. Nermark, Mitko, Pawlaszczyk, Jamroży (u/w) 4:2 (8:16)
7. Jamroży, Miśkowiak, Mitko, Staszewski 2:4 (17:25)
10. A.Gomólski, Harris, Jamroży, Mitko 5:1 (27:32)
13. Miśkowiak, Jamroży, Karpov, A.Gomólski (d1) 3:3 (36:41)
14. Klindt, Miśkowiak, M.Rempała, Jamroży 5:1 (41:42)
01.05.2009 Czechy, Memoriał Emila Sovy, Mseno 2 miejsce
12+3 (3,3,3,3,0)
1. Jamroży, Mikołajczak, Malek, Cejka
8. Jamroży, Mitko, Kajzer, Horak (d)
12. Jamroży, Nowaczyk, Hadek, Otruba
16. Jamroży, Suchanek, Visvader, Weiss
20. Pytel, Sitera, Jaros, Jamroży
21. Jamroży, Sitera, Jaros, Nowaczyk
19.04.2009 I liga, III kolejka, Rybnik - Tarnów 31:59 3 (3,u/w,-,-) 4. Jamroży, Kiełbasa, Ułamek, Pyszny 3:3 (6:18)
6. Świderski, Pyszny, B.Pedersen, Jamroży (u/w) 2:4 (12:24)
05.04.2009 I liga, II kolejka, Rybnik - Rzeszów 48:44 10 (3,2,3,2,u/w) 4. Jamroży, Max, Mitko (u), Lampart (w) 3:2 (15:8)
6. Gjedde, Jamroży, Kuciapa, Mitko 2:4 (20:15)
8. Jamroży, A.Dryml, Miesiąc, R.Fleger 3:3 (28:19)
11. Miesiąc, Jamroży, A.Dryml, Kling 2:4 (37:31)
15. Węgrzyk, Gjedde, A.Dryml, Jamroży (u/w) 3:3 (48:44)
05.04.2009 I liga, I kolejka, Gniezno - Rybnik 44:46 11 (2,3,2,3,1) 4. K.Jabłoński, Jamroży, Mitko, K.Gomólski 3:3 (10:14)
7. Jamroży, Słaboń, D.Cieślewicz, Mitko 3:3 (20:22)
10. M.Jabłoński, Jamroży, Mitko, Puszakowski (d) 3:3 (30:30)
13. Jamroży, Słaboń, Gizatullin, Puszakowski 4:2 (39:39)
15. Węgrzyk, K.Jabłoński, Jamroży, D.Cieślewicz 2:4 (44:46)
31.03.2009 Ostrów Wlkp. - Rybnik 42:48 (trening punktowany) 8 (2,3,2,-,1) 4. Miśkowiak, Jamroży, Mitko, Sroka 3:3 (10:14)
7. Jamroży, Ząbik, Pyszny, T.Rempała 2:4 (18:24)
10. Drabik, Jamroży, A.Gomólski, Mitko 4:2 (28:32)
15. Węgrzyk, Miśkowiak, Jamroży, Ząbik 2:4 (42:48)
27.03.2009 Opole - Rybnik 49:40 (trening punktowany) 6 (3,3,d) 4. Jamroży, Rembas, Dilger, Mitko 3:3 (12:12)
7. Jamroży, Ksiezak, Mikorski, Mitko 3:3 (22:19)
10. Mitko, Flis, Schmidt, Jamroży (d) 3:3 (31:28)

Powrót