DATA ZAWODY PUNKTY BIEGI
20.10.2007 Czwórmecz Międzynarodowy, Dohren (Niemcy) 2 miejsce
4 (1,1,0,2)
3. Larsen, Tebbe, Jamroży, Stanek
5. Pteresen, Jakobsen, Jamroży, Hulshorst
10. Kroner, Kus, Graversen, Jamroży
16. Smolinski, Jamroży, Vissing, Kroger
13.10.2007 Mistrz Świata Jerzy Szczakiel Zaprasza, Opole 4 miejsce
11+1 (3,2,2,3,1)
4. Jamroży, Pawliczek, Povazhny, Kowalczyk
5. Dobrucki, Jamroży, Słaboń, Huszcza
12. Kildemand, Jamroży, Bajerski, M.Repmała
14. Jamroży, Schmidt, T.Rempała, Kasperek
19. Wallner, Sitera, Jamroży, Czechowicz (d4)
21. Sitera, Bajerski, Jamroży, Słaboń
30.09.2007 Daugavpils - Grudziądz 58:31 (sparing) 6 (1,1,2,2) 2. Laguta, Bogdanow, Jamroży, Żurawski 5:1 (6:6)
5. Paura, Bajerski, Jamroży, Żurawski 5:1 (17:13)
8. Świst, Jamroży, Karawackij (u/w), Franków (u) 3:2 (28:19)
12. Paura, Jamroży, Bajerski, Mroczka (u/w) 4:2 (45:26)
23.09.2007 Turniej o Puchar Burmistrza Rawicza turniej par:
2 miejsce
11 (2,0,3,3,d2,3)




miniturniej ind.:
7-8 miejsce
1. Szczepaniak, Jamroży, Cieślewicz, Klecha
4. Suchecki, Szczepaniak, Kościuch, Jamroży
8. Jamroży, Miśkowiak, Szczepaniak, Dym
11. Jamroży, Miesiąc, Puszakowski, Szczepaniak
15. Szczepaniak, Mikołajczak, Płuska, Jamroży (d2)
18. Jamroży, Skórnicki, Szczepaniak, Klindt

Turniej indywidualny - półfinał:
23. Miśkowiak, Suchecki, Cieślewicz, Jamroży
16.09.2007 Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza 8 miejsce
6 (2,2,t,2)



memoriał:
1 miejsce
1. Puszakowski, Jamroży, Żurawski, Baran
4. Jędrzejewski, Jamroży, Żurawski, Busch
7. Knapp, Kościuch, Mroczka, Jamroży (t)
11. Kościuch, Jamroży, Busch, Pecyna

Bieg memoriałowy im. Bogdana Kowalskiego:
Jamroży, Mroczka, Baran, Pecyna
06.09.2007 Szwecja, Allsvenskan, XIII kolejka (zaległa), Lejonen Gislaved - Team Bikab 63:33 11+1 (3,3,0,3,2*) 4. Jamroży, Johansson, Jansson, Ekloef 5:1 (15:9)
9. Jamroży, Johansson, Lindgren, Ekloef 5:1 (36:18)
12. Klindt, Ruud, Lindgren, Jamroży 2:4 (44:28)
14. Jamroży, Klindt, Moller, Karlsson 4:2 (53:31)
15. Gothberg, Jamroży, Karlsson, Jansson 5:1 (58:32)
25.08.2007 Turniej Indywidualny Ostseepokal, Stralsund (Niemcy) 8 miejsce
7
(1,2,1,1,2)
4. Busch, Sekula, Jamroży, Mell
7. Hougaard, Jamroży, Stange, Haupt
10. Staszewski, Klingberg, Jamroży, Schultz (u)
16. Alden, Kowalski, Jamroży, Klindt (u)
17. Ferjan, Jamroży, Davidsson, Knakowski
Półfinał:
22. Ferjan, Klingberg, Alden, Jamroży, Haupt (u)
15.08.2007 Dania, Danish Speedway-League, Fjelsted - Esbjerg 37:49 6+2 (1,d,1*,1*,3,0,d) 2. Jacobsen, Korneliussen, Jamroży, Bach 1:5 (4:8)
4. Andersen, Korneliussen, Bjerre, Jamroży (d1) 3:3 (10:14)
6. Korneliussen, Andersen!, Jamroży, Kikkenborg 5:3 (16:22)
8. Korneliussen, Jakobsen, Jamroży, Lyngso 3:3 (21:29)
9. Jamroży, Kildemand, Jacobsen, Kikkenborg 5:1 (26:30)
12. Andersen, Bjerre, Korneliussen, Jamroży 3:3 (34:40)
14. Bjerre, Korneliussen, Andersen, Jamroży 1:5 (37:49)
12.08.2007 I liga, Play Off I kolejka, Lublin - Grudziądz 53:38 2 (0,1,0,1) 2. Jeleniewski, Staszek, Franków, Jamroży 4:2 (7:5)
5. Staszek, Stachyra, Jamroży, Trumiński (d4) 2:4 (17:13)
8. Klimek, Śledź, Staszek, Jamroży 5:1 (27:21)
12. Trumiński, Stachyra, Jamroży, Petterson (d) 5:1 (42:30)
08.08.2007 Dania, Danish Speedway-League, Brovst - Fjelsted 44:42 14+2 (2,1*,1,2*,2,3,3) 1. Kościecha, Jamroży, Jacobsen, Kłopot 3:3
4. Kościecha, Wortmann, Jamroży, Mikołajczak 3:3 (12:12)
7. Kościecha, Norgaard, Jamroży, Bach 5:1 (25:17)
10. Jacobsen, Jamroży, Norgaard, Ebaek 1:5 (33:29)
12. Kościecha, Jamroży, Mikołajczak, Wortmann 4:2 (42:32)
13. Jamroży, Kildemand, Mikołajczak, Kłopot 1:5 (43:37)
14. Jamroży, Jacobsen, Norgaard, Ebaek 1:5 (44:42)
05.08.2007 I liga, XIV kolejka, Lublin - Grudziądz 65:26 0 (d,d,0,-) 3. Trumiński, Stachyra, Rymel, Jamroży (d) 5:1 (13:5)
6. Śledź, Rymel, Klimek, Jamroży (d) 4:2 (26:10)
9. Jeleniewski, Rymel, Klimek, Jamroży 4:2 (38:16)
29.07.2007 I liga, XIII kolejka, Grudziądz - Gorzów Wlkp. 46:44 1 (0,-,1,-,0) 2. Hefenbrock, Ferjan, Kylmaekorpi, Jamroży 3:3 (4:8)
9. Hefenbrock, Zetterstroem, Jamroży, Ruud 4:2 (26:28)
14. Puszakowski, Zetterstroem, Hlib, Jamroży 3:3 (41:43)
26.07.2007 Szwecja, Allsvenskan, X kolejka, Vargarna Norrkoeping - Lejonen Gislaved 48:48 5+1 (0,-,2*,3,0) 1. A.Bergstroem, R.Johansson, Ruud, Jamroży 5:1
9. Ruud, Jamroży, Ekberg, Carlsson 1:5 (27:27)
12. Jamroży, Jeleniewski, Ekberg, Lindqvist 1:5 (34:38)
15. Ruud, R.Johansson, Ekberg, Jamroży 3:3 (45:45)
22.07.2007 I liga, XII kolejka, Rybnik - Grudziądz 59:34 5+1 (1,1,1*,2,0) 2. Chromik, Schlein, Jamroży, Staszek 5:1 (8:4)
5. Povazhny, Gafurov, Jamroży, Staszek 5:1 (21:9)
8. Harris, Puszakowski, Jamroży, Mitko 3:3 (32:16)
13. Harris, Jamroży, Chromik, Puszakowski 4:2 (51:30)
15. Harris, Mitko, Hefenbrock, Jamroży 5:1 (59:34)
20.07.2007 Toruń - Grudziądz 47:30 (trening punktowany) 7 (2,1,2,2) 3. Miedziński, Jamroży, Wiśniewski, Lipiński 3:3 (9:9)
6. Ząbik, Marcinkowski, Jamroży, Wiśniewski 5:1 (21:15)
9. Jaguś, Jamroży, Pieniążek, Wiśniewski (d4) 4:2 (33:21)
11. Ząbik, Jamroży, Lampkowski, Pieniążek 3:3 (39:27)
18.07.2007 Towarzyski Turniej Par, Rawicz 6 msc. - 12 pkt.
9 (2,2,2,3,-,-)
1. Kajoch, Jamroży, R.,Kasprzak Jurga
4. Świderski, Jamroży, Łowicki, Jurga
8. Miśkowiak, Jamroży, Jurga, Ratajszczak
11. Jamroży, Nowaczyk, Jurga
12.07.2007 Szwecja, Allsvenskan, IX kolejka, Team DalaKraft Avesta - Lejonen Gislaved 41:55 11+2 (1*,2,3,2*,3) 1. Sundstroem, Moller, Jamroży, Davidsson 3:3
6. Gomólski, Jamroży, Zengota, Moller (d) 4:2 (16:20)
9. Jamroży, Miesiąc, Moller, Bergqvist 2:4 (23:31)
13. Staszewski, Jamroży, Zengota, Sundstroem 1:5 (33:45)
15. Jamroży, Sundstroem, D.Andersson, Moller (u/w) 3:3 (39:51)
09.07.2007 Dania, Danish Speedway-League, Fjelsted - Brovst 58:28 16+2 (3,2*,3,3,3,2*) 2. Jamroży, Mikołajczak, Bach, Hansen 4:2 (9:3)
4. Jędrzejak, Jamroży, Kościecha, Mikołajczak 5:1 (17:7)
6. Jamroży, Norgaard, Kildemand, Mikołajczak 4:2 (26:10)
8. Jamroży, Kościuch, Mikołajczak, Norgaard 5:1 (34:14)
12. Jamroży, Mikołajczak, Ebaek, Jędrzejak (w) 3:3 (48:26)
14. Kościuch, Jamroży, Hansen, Mikołajczak 5:1 (58:28)
05.07.2007 Szwecja, Allsvenskan, VIII kolejka, Lejonen Gislaved - Solkatterna Karlstad 65:31 12+3 (2*,3,2*,2*,3) 1. Staszewski, Jamroży, Vissing, Graversen 5:1
5. Jamroży, Jakobsen, Almqvist, Thelaus 4:2 (20:10)
7. Staszewski, Jamroży, Dannoe, Jakobsen 5:1 (30:12)
13. Ruud, Jamroży, Graversen, Jakobsen 5:1 (50:28)
15. Jamroży, Jonasson, Thelaus, Berntsson (u) 5:1 (60:30)
04.07.2007 Dania, Danish Speedway-League, Outrup - Fjelsted 34:52 14 (0,3,3,3,2,3) 1. Andersen, Gjedde, Jędrzejewski, Jamroży 3:3
3. Jamroży, Jędrzejewski, Kildemand, Jespersen 2:4 (9:9)
5. Jamroży, Jędrzejewski, Bach, Bjoern 2:4 (13:17)
8. Jamroży, Jakobsen, Jędrzejewski, Klindt 1:5 (19:29)
10. Andersen, Jamroży, Klindt (d), Jespersen (d) 0:5 (25:37)
14. Jamroży, Andersen, Gjedde, Jędrzejewski 1:5 (34:52)
24.06.2007 I liga, X kolejka, Poznań - Grudziądz 58:34 4+1 (1,2*,1,-,0) 2. Skórnicki, Trojanowski, Jamroży, Puszakowski 5:1 (9:3)
5. Puszakowski, Jamroży, Kościuch, Nowaczyk 1:5 (18:12)
8. Puszakowski, Skórnicki, Jamroży, Pytel (d) 2:4 (28:20)
14. Skórnicki, Piaszczyński, Stange, Jamroży 5:1 (53:33)
20.06.2007 Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, Ostrów Wielkopolski 13 miejsce
4 (1,1,0,1,1)
4. Jędrzejak, Skórnicki, Jamroży, Gapiński (d2)
8. Dym, Cieślewicz, Jamroży, Sekula
9. Mich. Szczepaniak, Walasek, Brucheiser, Jamroży
15. Jankowski, Mat. Szczepaniak, Jamroży, Liberski
18. Węgrzyk, Kajoch, Jamroży, Jurga
10.06.2007 I liga, IX kolejka, Grudziądz - Ostrów Wielkopolski 58:33 8+1 (u/w,2*,2,3,1,d2) 2. Staszek, Gjedde, Max, Jamroży (u/w) 3:3 (5:7)
7. Hefenbrock, Jamroży, Karlsson, Risager 5:1 (28:14)
9. Jankowski, Jamroży, Karlsson(!), Stange 2:5 (35:20)
11. Jamroży, Gjedde, Brzozowski, Jankowski (d4) 4:2 (42:25)
13. Staszek, Gjedde, Jamroży, Karlsson 4:2 (50:29)
14. Stange, Max, Jankowski, Jamroży (d2) 3:3 (53:32)
03.06.2007 I liga, VI kolejka, Ostrów Wielkopolski - Grudziądz 54:39 4+1 (2,0,0,d4,1*,1) 2. Max, Jamroży, Screen, Staszek 4:2 (8:4)
5. Stange, Jankowski, Węgrzyk, Jamroży 3:3 (17:13)
8. Karlsson, Brzozowski, Liberski, Jamroży 4:2 (28:20)
12. Węgrzyk, Jankowski, Mroczka, Jamroży (d4) 5:1 (41:34)
13. Karlsson, Staszek, Jamroży, Screen 3:3 (44:37)
14. Jankowski, Węgrzyk, Jamroży, Brzozowski (d4) 5:1 (49:38)
31.05.2007 Allsvenskan, IV kolejka, Valsarna Hagfors - Lejonen Gislaved 51:45 4 (2,2,0,0) 3. Kramer, Jamroży, Staszewski, Kling 3:3 (7:11)
5. Aspgren, Jamroży, Toernqvist, Aspegren 4:2 (14:16)
7. Aspgren, Eriksson, Staszewski, Jamroży 5:1 (20:22)
13. Kramer, Aspgren, Węgrzyk, Jamroży 5:1 (41:37)
27.05.2007 I liga, VIII kolejka, Gdańsk - Grudziądz 57:35 9+1 (1*,3,u/w,d4,1,2,2) 2. Chrzanowski, Staszek, Jamroży, Knapp 3:3 8:4
5. Jamroży, Pietrzyk, Smith, Stange (w/u) 3:3 17:13
8. Forsberg, K.Jabłoński, Anderson, Jamroży (w/u) 5:1 28:20
9. Chrzanowski, Forsberg, Stange, Jamroży (d4) 5:1 33:21
12. Smith, Pietrzyk, Jamroży, Mroczka 5:1 47:27
13. K.Jabłoński, Jamroży, Knapp, Staszek 4:2 51:29
14. Smith, Jamroży, Anderson, Pietrzyk (d) 3:3 54:32
24.05.2007 Szwecja, Allsvenskan, III kolejka, Lejonen Gislaved - Vargarna Norrköping 53:43 7+2 (3,1,1*,1*,1) 3. Jamroży, Moeller, R.Johansson, Watson 5:1 (10:8)
6. Bergstroem, M.Jabłoński, Jamroży, Moeller 1:5 (15:21)
8. Forsberg, Węgrzyk, Jamroży, Ekberg 3:3 (21:27)
13. Watson, Węgrzyk, Jamroży, M.Jabłoński 3:3 (39:39)
15. Ruud, Forsberg, Jamroży, Bergstroem 4:2 (48:42)
20.05.2007 I liga, VII kolejka, Grudziądz - Gdańsk 48:41 9+1 (3,1*,1,1,3,0) 3. Jamroży, B.Pedersen, Knapp, Brzozowski 3:3 (9:9)
5. K.Jabłoński, Stange, Jamroży, Pietrzyk 3:3 (17:13)
7. Staszek, Chrzanowski, Jamroży, Forsberg 4:2 (21:20)
10. Stange, Chrzanowski, Jamroży, Barański (d4) 4:2 (29:30)
12. Jamroży, Forsberg, Stange, K.Jabłoński 4:2 (37:34)
15. Staszek, K.Jabłoński, B.Pedersen, Jamroży 3:3 (48:41)
10.05.2007 Szwecja, Allsvenskan, II kolejka, Lejonen Gislaved - Team DalaKraft Avesta 57:39 13+2 (3,3,3,2*,2*) 3. Jamroży, Allen, Zengota, Nilsson 3:3 (11:7)
6. Jamroży, Sundstroem, Bengtsson, Nilsson 3:3 (19:17)
8. Jamroży, Nilsson, Rempała, Bergqvist 5:1 (26:22)
13. Jonasson, Jamroży, Zengota, Bergqvist 5:1 (44:34)
16. Węgrzyk, Jamroży, Zengota, Bengtssom (d), Allen (t) 5:1 (57:39)
03.05.2007 I liga, V kolejka, Grudziądz - Poznań 60:30 12+1 (1,3,2*,0,3,3) 3. Brzozowski, Kłopot, Jamroży, Trojanowski 4:2 (13:5)
5. Jamroży, Kościuch, Brzozowski, Korneliussen 4:2 (20:10)
7. Staszek, Jamroży, Skórnicki, Pytel 5:1 (29:13)
10. Skórnicki, Brzozowski, Andersen, Jamroży 2:4 (39:21)
12. Jamroży, Brzozowski, Piaszczyński, Kościuch 5:1 (47:25)
14. Jamroży, Brzozowski, Andersen, Piaszczyński 5:1 (56:28)
29.04.2007 I liga, IV kolejka, Gniezno - Grudziądz 45:45 6 (0,1,2,1,2,0) 3. Stead, Burza, Stange, Jamroży 5:1 (11:7)
5. Stead, Burza, Jamroży, Staszek 5:1 (17:13)
6. Puodżuks, Jamroży, M.Jabłoński, Stange 4:2 (21:15)
9. Stange, D.Cieślewicz, Jamroży, T.Rempała 2:4 (27:27)
11. Puodżuks, Jamroży, Stange, D.Cieślewicz 3:3 (32:34)
14. T.Rempała, Staszek, D.Cieślewicz, Jamroży 4:2 (42:42)
27.04.2007 I liga, I kolejka, Grudziądz - Lublin 51:42 (zaległy) 9 (3,u/w,3,3,0) 3. Jamroży, Stange, Stachyra, Trumiński (d4) 5:1 (11:7)
5. Piszcz, Jeleniewski, Stange, Jamroży (u/w) 1:5 (17:13)
10. Jamroży, Stange, Śledź, Klimek 5:1 (34:26)
12. Jamroży, Stange, Piszcz, Klimek 5:1 (44:28)
15. Śledź, Krzyżaniak, Jeleniewski, Jamroży 2:4 (51:42)
26.04.2007 Szwecja, Gislaved Challenge, Gislaved 7 (3,2,2,-,-) -
25.04.2007 Szwecja, Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved 65:31 (sparing) 9 (3,3,0,3) 1. Jamroży, Alden, Kramer, Nilsson 3:3
6. Jamroży, Kling, Thörnqvist, Nilsson 3:3 (21:15)
9. Hefenbrock, Nilsson, Engstrand, Jamroży 4:2 (34:20)
13. Jamroży, Kling, Kramer, Wortmann 3:3 (51:27)
22.04.2007 I liga, III kolejka, Grudziądz - Rybnik 41:52 9+1 (2*,3,2,2,d) 3. Puszakowski, Jamroży, Gafurov, Chromik 5:1 (13:5)
5. Jamroży, Puszakowski, Schlein, Flieger 5:1 (21:9)
10. Harris, Jamroży, Duchniak, Puszakowski (u/w) 2:4 (33:30)
12. Schlein, Jamroży, Brzozowski, Duchniak 3:3 (38:37)
15. Schlein. Harris, Stange, Jamroży (d) 1:5 (41:52)
19.04.2007 Finał Krajowych Eliminacji do IME, Tarnów 14 miejsce
3 (1,0,1,0,1)
1. Kuciapa, Miesiąc, Jamroży, Zieliński (d), Okoniewski (t)
5. Ząbik, Walasek, Huszcza, Jamroży
9. Drabik, T.Rempała, Jamroży, Kościecha
13. Jeleniewski, Staszewski, Trumiński, Jamroży
17. Suchecki, Klecha, Jamroży, J.Rempała
15.04.2007 I liga, II kolejka, Gorzów Wlkp. - Grudziądz 55:37 12 (1,2,6!,3,0) 2. Ferjan, Krzyżaniak, Jamroży, Klingberg 3:3 (7:5)
5. Jensen, Jamroży, Krzyżaniak, Jansson 3:3 (20:10)
8. Jamroży(!), Paluch, Krzyżaniak, Jonasson 2:7 (30:20)
13. Jamroży, Brzozowski, Klingberg, Paluch 1:5 (45:35)
15. Ferjan, Jensen, Krzyżaniak, Jamroży 5:1 (55:37)
06.04.2007 Grudziądz - Bydgoszcz 37:41 (sparing) 7 (1,3,0,3) 2. Krzyżaniak, Klecha, Jamroży, Staszewski 4:2 (6:6)
7. Jamroży, Szczepaniak, Krzyżaniak, Jędrzejewski 4:2 (19:23)
9. Szczepaniak, Krzyżaniak, Okoniewski, Jamroży 2:4 (25:29)
13. Jamroży, Buczkowski, Staszek, Guzajew 4:2 (37:41)
05.04.2007 Bydgoszcz - Grudziądz 48:24 (sparing) 1 (d,0,d,1) 3. Okoniewski, Szczepaniak, Puszakowski, Jamroży (d4) 5:1 (13:5)
6. Puszakowski, Buczkowski, Jędrzejewski, Jamroży 3:3 (24:12)
9. Klecha, Puszakowski, Staszewski, Jamroży (d4) 4:2 (35:19)
12. Szczepaniak, Staszewski, Jamroży, Staszek (d4) 5:1 48:24)
30.03.2007 Grudziądz - Gdańsk 42:48 (sparing) 10 (2,2,1,2,3) 3. Knapp, Jamroży, Gollob, Sperz (d) 3:3 (10:8)
5. Pietrzyk, Jamroży, Gollob, Franków 3:3 (14:16)
10. Gollob, Jabłoński, Jamroży, Dzik (d) 4:2 (28:32)
12. Pietrzyk, Jamroży, Kobrin, Gollob (d) 2:4 (33:39)
14. Jamroży, Karpov, Kobrin, Gollob (d) 3:3 (39:45)
28.03.2007 Gdańsk - Grudziądz 44:44 (sparing) 8+1 (1,2,2*,1,2) 3. J.Gollob, Pietrzyk, Jamroży, Kobrin 2:4 (10:7)
6. Franków, Jamroży, Dzik, J.Gollob (d4) 4:2 (18:17)
9. J.Gollob, Jamroży, Knapp, Karpov 1:5 (23:30)
11. Knapp, J.Gollob, Jamroży, Dzik (d4) 3:3 (29:36)
14. Karpow, Jamroży, Mroczka (w) Kobrin (t) 3:2 (39:43)

Powrót