DATA ZAWODY PUNKTY BIEGI
16.09.2006 XII Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz 0 (u/w,-,-,-,-,-) 2. Dym, Łukaszewicz, Miśkowiak, Jamroży (u/w)
15.09.2006 Extraliga, XIX kolejka (V kolejka Rundy Finałowej), Bydgoszcz - Wrocław 35:55 5+2 (2,d3,1*,-,2*) 1. Buczkowski, Jamroży, Jędrzejewski, Klindt 4:2
7. Crump, Protasiewicz, Sawina, Jamroży (d3) 3:3 (17:25)
10. Jonsson, Crump, Jamroży, Sajfutdinow 3:3 (26:34)
14. Hampel, Jamroży, Buczkowski, Sajfutdinow 5:1 (31:53)
10.09.2006 Extraliga, XVIII kolejka (IV kolejka Rundy Finałowej), Tarnów - Wrocław 41:49 5 (2,1,1,1) 1. Hlib, Jamroży, Sitera, Zieliński 3:3
7. T.Gollob, Crump, Jamroży, Burza (t) 3:3 (20:22)
10. Crump, Kołodziej, Jamroży, J.Gollob 2:4 (28:32)
12. Hampel, Kołodziej, Jamroży, J.Gollob 2:4 (33:39)
31.08.2006 Szwecja, Allsvenskan, Team Dalakraft Avesta - Getingarna Stockholm 53:42 2 (0,1,w,1,0) 1. A.Bergström, Aspgren, Liljegren, Jamroży 3:3
6. Jankowski, Aldén, Jamroży, A.Bergström 5:1 (20:16)
9. A.Bergström, Sedelius, Jamroży(w), Pettersson (u/w) 2:3 (31:22)
12. Jankowski, Sedelius, Jamroży, Klecha (w) 5:1 (41:30)
15. Lindqvist, Liljegren, Bergkvist, Jamroży 3:3 (50:39)
27.08.2006 Extraliga, XVII kolejka (III kolejka Rundy Finałowej), Wrocław - Tarnów 64:26 5+2 (2,u/w,-,2*,1*) 1. Hlib, Jamroży, Klindt, Zieliński 3:3
6. Crump, J.Gollob, Burza, Jamroży (u/w) 3:3 (25:11)
11. Hampel, Jamroży, J.Gollob, Burza 5:1 (48:18)
14. Hlib, Klindt, Jamroży, Zieliński 3:3 (60:24)
24.08.2006 Finał Srebrnego Kasku, Zielona Góra 2 miejsce
14 (3,3,3,3,2)
2. Jamroży, Zieliński, Zengota, Pytel
5. Jamroży, Hlib, Brucheiser, Głuchy
10. Jamroży, Gomólski, Jędrzejewski, Miesiąc (w/su)
15. Jamroży, Szczepaniak, Kajoch, Buczkowski (d1)
20. Ząbik, Jamroży, Stachyra, Liberski
22.08.2006 Zgrupowanie Zaplecza Kadry Juniorów - Rybnik 4 miejsce
11 (1,3,1,3,3)
4. Stachyra, Mitko, Jamroży, Baliński jr
5. Jamroży, Zengota, Musielak, Piaszczyński
12. Hlib, Klimek, Jamroży
14. Jamroży, Buczkowski, Jędrzejewski
19. Jamroży, Romańczuk, Mat.Szczepaniak (u/w)
21.08.2006 Zgrupowanie Zaplecza Kadry Juniorów - Rybnik 8 miejsce
9 (2,t,2,3,2)
3. Buczkowski, Jamroży, Szewczykowski, Zieliński
5. Druchniak, Hlib, Musielak, Romańczuk - Jamroży(t)
11. Zengota, Jamroży, Klimek, Liberski
16. Jamroży, Miesiąc, Jędrzejewski, Mat.Szczepaniak
18. Piaszczyński, Jamroży, Stachyra, Pawlaszczyk
20.08.2006 Extraliga, XVI kolejka (II kolejka Rundy Finałowej), Częstochowa - Wrocław 43:47 2 (2,-,0,-) 1. Hefenbrock, Jamroży, Romańczuk, Klindt 4:2
10. Crump, Ułamek, Richardson, Jamroży 3:3 (30:30)
13.08.2006 Extraliga, XV kolejka (I kolejka Rundy Finałowej), Wrocław - Bydgoszcz 54:35 1 (0,1,0,-) 1. Buczkowski, Klindt, Jędrzejewski, Jamroży 2:4
6. Crump, Kościecha, Jamroży, Klecha 4:2 (22:14)
8. Crump, Protasiewicz, Sawina, Jamroży 3:3 (28:20)
05.08.2006 Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, Toruń 14 miejsce
4 (1,1,0,2,w)
3. Miesiąc, Hlib, Jamroży, Piaszczyński (d4), Stachyra (t)
7. Buczkowski, Głuchy, Jamroży, Jurga
9. Druchniak, Marcinkowski, Gomólski, Jamroży
14. Zengota, Jamroży, Liberski, Pawlaszczyk
20. Ząbik, Jędrzejewski, Miedziński, Jamroży (w)
01.08.2006 Turniej Indywidualny Zachodniej Ligi Młodzieżowej, Ostrów Wielkopolski 10 miejsce
7 (d,1,d,3,3)
4. Świderski, Marcinkowski, Jurga, Jamroży (d4)
8. Kulczyński, Rajkowski, Jamroży, Kwiatkowski
9. Liberski, Zengota, Musielak, Jamroży (d4)
15. Jamroży, Głuchy, Baliński jr, Lewandowski
18. Jamroży, Brucheiser, Szewczykowski, R.Kasprzak
30.07.2006 Extraliga, XIV kolejka, Bydgoszcz - Wrocław 48:42 1 (1,0,-,-) 1. Buczkowski, Jędrzejewski, Jamroży, Sitera 5:1
7. Crump, Sawina, Protasiewicz, Jamroży 3:3 (23:19)
27.07.2006 Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, Gniezno 2 msc. - 19 pkt.
12 (3,1,3,2,3)
1. Jamroży, Sitera, Mazur, Mroczka (w)
4. Głuchy, Sitera, Jamroży, Szewczykowski
7. Jamroży, Sitera, Kajzer, Płuska
11. Buczkowski, Jamroży, Jędrzejewski, Sitera
13. Jamroży, Busch, Sitera
23.07.2006 Niemcy, VII runda 1 Speedway-Bundesliga, Olching 6 (3,0,1,2,0) 2. Jamroży, Barth, Wolter, Busch
5. D.Cieślewicz, Hefenbrock, Ferjan, Jamroży
12. Hefenbrock, Smoliński, Jamroży, Gomólski (u)
15. Facher, Jamroży, Haupt, Walasek (d)
19. Hefenbrock, Facher, Haupt, Jamroży
14.07.2006 Extraliga, XIII kolejka, Wrocław - Toruń 48:42 3 (2,1,0,0) 1. Miedziński, Jamroży, Ząbik, Klindt 2:4
6. Crump, B.Pedersen, Jamroży, Iversen 4:2 (18:18)
8. Crump, Słaboń, Jaguś, Jamroży 3:3 (26:22)
11. Hampel, Iversen, B.Pedersen, Jamroży 3:3 (34:32)
13.07.2006 Półfinał Srebrnego Kasku, Krosno 1 miejsce
15 (3,3,3,3,3)
2. Jamroży, Stachyra, Jędrzejewski, Hlib (d)
8. Jamroży, Pytel, Piekarski, Bienia (d)
11. Jamroży, Leś, Szewczykowski, Gomólski (u)
14. Jamroży, Pawlaszczyk, Schmidt, Brucheiser (u)
17. Jamroży, Zengota, Romańczuk, Jurga (d)
06.07.2006 Półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, Wrocław 3 miejsce
12 (2,3,2,3,2)
1. Piaszczyński, Jamroży, Ząbik, Ciesielski
8. Jamroży, Liberski, Dąbrowski, Kajoch
12. M.Jabłoński, Jamroży, Pawlaszczyk, Marcinkowski
16. Jamroży, Mat.Szczepaniak, Zengota, Buczkowski (d2)
20. Stachyra, Jamroży, Zieliński, Schmidt
02.07.2006 Extraliga, XII kolejka, Częstochowa - Wrocław 42:48 3 (3,t,-,-) 1. Jamroży, Mat.Szczepaniak, Klindt, Romańczuk 2:4
7. Crump, Drabik, Hancock, Jamroży (t) 3:3 (21:21)
29.06.2006 Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, Lublin 17 miejsce
0 (0,0,0,0,w)
4. Paluch, Chrzanowski, Wardzała, Jamroży
6. Skórnicki, Pietrzyk, J.Rempała, Jamroży
11. Słaboń, Kościecha, Jędrzejak, Jamroży
13. T.Gollob, M.Rempała, Kuciapa, Jamroży
20. Baliński, Buczkowski, Mat.Szczepaniak, Jamroży (w)
25.06.2006 Extraliga, XI kolejka, Wrocław - Tarnów 61:29 3 (3,0,-,0) 1. Jamroży, Klindt, Hlib, Zieliński 5:1
6. Crump, Dryml, Kołodziej, Jamroży 3:3 (25:11)
11. Dryml, Kołodziej, Hampel, Jamroży 1:5 (41:25)
22.06.2006 Szwecja, Allsvenskan, Getingarna Stockholm - Team Dalakraft Avesta 60:36 14 (3,3,3,2,3) 3. Jamroży, Olsson, Liljegren, Bengtsson 5:1 (11:7)
6. Jamroży, Olsson, Aspgren, Gomólski 5:1 (24:12)
8. Jamroży, Pettersson, Olsson, Sedelius (d) 4:2 (30:18)
12. Pettersson, Jamroży, Gomólski, Hautamäki 2:4 (42:30)
16. Jamroży, Pettersson, Doolan, Bengtsson 4:2 (60:36)
18.06.2006 Extraliga, X kolejka, Rybnik - Wrocław 32:57 3 (w,1,-,2) 1. Druchniak, Klindt, Pawlaszczyk , Jamroży (w) 4:2
7. Crump, Z.Czerwiński, Jamroży, Smolinski (d) 2:4 (18:24)
12. Hampel, Jamroży, Chromik (d), Smolinski (d) 0:5 (27:44)
16.06.2006 Półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych, Częstochowa 2 msc. - 18 pkt.
6 (3,1,0,1,1)
1. Jamroży, Suchecki, Hampel, Nowaczyk
6. Ułamek, Hampel, Jamroży, Drabik (w)
9. Hampel, Jeleniewski, J.Rempała, Jamroży
12. Hampel, Huszcza, Jamroży, Skórnicki
15. Hampel, Fijałkowski, Jamroży, Barański
15.06.2006 Extraliga, IX kolejka, Wrocław - Rzeszów 48:42 6 (3,2,1,-) 1. Jamroży, Stachyra, Miesiąc, Klindt 3:3
6. N.Pedersen, Jamroży, Crump, Kuciapa (d) 3:3 (20:16)
8. Chrzanowski, Holta, Jamroży, Crump 1:5 (25:23)
11.06.2006 Test mecz juniorów, Polska - Dania 57:38, Poznań 2+1 (2*,u/w,-,-,-) 2. Dąbrowski, Jamroży, Klindt, Raun 5:1 (8:4)
6. Raun (Risager u), Dąbrowski, Andersen (d), Jamroży (u/w) 2:3 (21:14)
10.06.2006 Test mecz juniorów, Polska - Dania 63:33, Toruń 7+2 (d1,2*,2*,3) 4. Zengota, Hougaard, Andersen, Jamroży (d1) 3:3 (15:9)
8. Pawlaszczyk, Jamroży, Risager, Hougaard 5:1 (28:20)
9. Jędrzejewski, Jamroży, Andersen, Moeller (d4) 5:1 (33:21)
14. Jamroży, Jędrzejewski, Raun, Hansen (u4) 5:1 (54:30)
08.06.2006 Szwecja, Allsvenskan, Griparna Nyköping - Getingarna Stockholm 52:44 10+1 (0,3,1*,3,3) 3. Nieminen, A.Bergström, Hougaard, Jamroży 4:2 (11:7)
5. Jamroży, Forsberg, Larsson, B.Johansson 2:4 (16:14)
7. Hultgren, A.Bergström, Jamroży, Ljung 3:3 (23:19)
13. Jamroży, Nieminen, Lindqvist, B.Johansson 2:4 (46:32)
16. Jamroży, Nieminen, A.Bergström, Hultgren 2:4 (52:44)
01.06.2006 Szwecja, Allsvenskan, Getingarna Stockholm - Valsarna Hagfors 51:45 14 (3,3,3,3,2) 1. Jamroży, Johansson, Sola, Bergström 3:3
5. Jamroży, Kling, Törnqvist, Larsson 3:3 (15:15)
7. Jamroży, Eriksson, Kling, Bergström 3:3 (21:21)
13. Jamroży, Lindqvist, Kling, Johansson 5:1 (42:36)
16. Kramer, Jamroży, Hautamäki, Eriksson 3:3 (51:45)
31.05.2006 Szwecja, Allsvenskan, Lejonen Gislaved - Getingarna Stockholm 51:45 9 (2,1,3,2,1) 3. Nilsson, Jamroży, M.Jabłoński, Łukaszewski 3:3 (10:8)
5. Wortmann, Ljung, Jamroży, Larsson 5:1 (20:10)
7. Jamroży, M.Jabłoński, Möller, Wortmann 1:5 (24:18)
13. Wortmann, Jamroży, Nilsson, Lindqvist 4:2 (41:37)
15. Lindqvist, Ekberg, Jamroży, Jonasson (u) 2:4 (48:42)
28.05.2006 Extraliga, VIII kolejka, Wrocław - Leszno 53:37 4+2 (2*,2*,0,-) 1. Klindt, Jamroży, Kajoch, Hougaard 5:1
6. Crump, Jamroży, Dobrucki, Miśkowiak 5:1 (22:14)
8. Loram, Crump, Adams, Jamroży 2:4 (29:19)
25.05.2006 Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, Łódź 3 miejsce
12 (2,3,3,3,1)
4. Jaguś, Jamroży, Mat.Szczepaniak, Trojanowski
5. Jamroży, Szombierski, Woźniak, Kajoch
12. Jamroży, Nowaczyk, Hlib, Brucheiser
14. Jamroży, J.Rempała, Skórnicki, Bajerski
19. Kuciapa, Pietrzyk, Jamroży, Zywertowski (d)
21.05.2006 Extraliga, VII kolejka, Leszno - Wrocław 40:50 0 (d,0,-,-) 1. Jurga, Klindt, Kajoch, Jamroży (d) 4:2
7. Adams, Crump, Loram, Jamroży 4:2 (21:21)
18.05.2006 I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, Rybnik
(gościnny występ w drużynie Kolejarza Opole)
6 (1,3,-,2) 3. Mitko, Liberski, Jamroży, Piekarski
8. Jamroży, Romańczuk, Fleger, Lewandowski
13. Pawlaszczyk, Jamroży, Brucheiser, Kowalczyk
16.05.2006 II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski, Gniezno
(gościnny występ w drużynie Kolejarza Rawicz)
10 (1,3,3,3) 7. Kollert, Kulczyński, Jamroży, Marcinkowski (u)
10. Jamroży, Liberski, Kollert, Lewandowski
14. Jamroży, Piaszczyński, Kollert, Karmoliński (d4)
18. Jamroży, Kajoch, Jankowski, Kollert (u)
14.05.2006 Memoriał im. Gerarda Stacha, Opole 1 miejsce
15+3 (3,3,3,3,3)
2. Jamroży, Wallner, Jędrzejkiewicz, Mitko
8. Jamroży, Kasperek, Kowalczyk, Koj (w/su)
11. Jamroży, Brucheiser, Novotny, Lewandowski
14. Jamroży, Schmidt, Lieschke, Czerwiński
17. Jamroży, Fleger, Piekarski, Liberski
Bieg finałowy:
Jamroży, Brucheiser, Wallner, Schmidt (t)
12.05.2006 Extraliga, V kolejka, Wrocław - Rybnik 65:25 (mecz zaległy) 7+1 (3,2*,1,1) 1. Jamroży, Pawlaszczyk, Druchniak, Klindt 3:3
6. Crump, Jamroży, Z.Czerwiński, Chromik 5:1 (26:10)
8. Crump, Povazhny, Jamroży, Gizatulin 4:2 (35:13)
11. Hampel, Z.Czerwiński, Jamroży, Chromik 4:2 (48:18)
07.05.2006 Extraliga, VI kolejka, Rzeszów - Wrocław 44:46 1 (1,0,-,-) 1. Miesiąc, Stachyra, Jamroży, Klindt 5:1
7. N.Pedersen, Crump, T.Rempała, Jamroży 4:2 (23:19)
30.04.2006 Extraliga, IV kolejka, Tarnów - Wrocław 50:40 5+1 (2,2,1*,0) 1. Hlib, Jamroży, Zieliński, Klindt 4:2
7. T.Gollob, Jamroży, M.Rempała, Crump (d) 4:2 (26:16)
10. Kołodziej, Crump, Jamroży, J.Gollob 3:3 (34:26)
12. M.Rempała, Kołodziej, Hampel, Jamroży 5:1 (40:32)
23.04.2006 Extraliga, III kolejka, Wrocław - Częstochowa 53:37 3+1 (2,t,-,1*) 1. Hefenbrock, Jamroży, Klindt, Szczepaniak (3 :3)
6. Crump, Hancock, Drabik, Jamroży (t/w) (3 :3) (21:15)
11. Hancock, Hampel, Jamroży, Sullivan (3:3) (37:29)
18.04.2006 Półfinał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, Rzeszów 10 miejsce
6+2 (2,1,2,u/w,1)
4. Ząbik, Jamroży, Marcinkowski, Jurga
8. Miesiąc, Brucheiser, Jamroży, Zieliński
9. Buczkowski, Jamroży, Dąbrowski, Kwiatkowski (d)
15. Głuchy, Pytel, Ciesielski, Jamroży (u/w)
18. Druchniak, Mat.Szczepaniak, Jamroży, R.Kasprzak
21. Pytel, Jamroży
17.04.2006 Extraliga, II kolejka, Toruń - Wrocław 46:44 2 (2,0,-,0) 1. Ząbik, Jamroży, Miedziński, Klindt 4:2
7. Jaguś, Crump, Słaboń, Jamroży 4:2 (20:22)
12. Pedersen, Iversen, Hampel, Jamroży 5:1 (38:34)
09.04.2006 Extraliga, I kolejka, Wrocław - Bydgoszcz 53:37 2 (2,0,0,-) 1. Jędrzejewski, Jamroży, Buczkowski, Klindt 2:4
6. Crump, Kościecha, Sawina, Jamroży 3:3 (19:17)
8. Crump, Klecha, Jonsson, Jamroży 3:3 (25:23)
06.04.2006 Finał Krajowych Eliminacji do IME, Grudziądz 10 miejsce
6 (0,d/st,3,2,1)
1. Ząbik, Kościecha, Pecyna, Jamroży
6. K.Jabłoński, Kościuch, Povazhny, Jamroży(d/start)
10. Jamroży, M.Cieślewicz, Barański, Staszewski (d)
14. Okoniewski, Jamroży, D.Cieślewicz, Puszakowski
18. Słaboń, T.Rempała, Jamroży, Szczepaniak
01.04.2006 Zielona Góra - Wrocław 35:43 (trening punktowany) 5+1 (3,0,0,d4,2*) 1. Jamroży, Zengota, Kling, Wolbert 2:4
4. Okoniewski, Wolbert, Świderski, Jamroży 5:1 (11:13)
7. Świderski, Walasek, Suchecki, Jamroży 3:3 (19:23)
10. Staszewski, Świderski, Laukkanen, Jamroży(d4) 4:2 (30:30)
12. Hampel, Jamroży, Suchecki, Laukkanen 1:5 (34:38)
26.03.2006 Gniezno - Wrocław 39:38 (trening punktowany) 9 (2,d4,2,3,2) 1. M.Jabłoński, Jamroży, Gomólski, Sitera 4:2
4. Świderski, Ł.Jankowski, M.Jabłoński, Jamroży (d4) 3:3 (14:10)
7. D.Cieślewicz, Jamroży, Świderski, Jurczyński (u) 3:3 (22:20)
10. Jamroży, M. Cieślewicz, Świderski, Kowalski (d3) 2:4 (30:30)
12. M.Jabłoński, Jamroży, Linette (d4), Hampel (d1) 3:2 (36:35)

Powrót