17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
Ronnie na „5” w Indywidualnych Mistrzostwach Łotwy
Autor: Tomasz Wójcik, 15.08.2011, 21:08
W niedzielę na torze w Daugavpils odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Łotwy. W zawodach tych udział wziął między innymi Ronnie, który z dorobkiem 5 punktów uplasował się na trzynastym miejscu. Turniej bezapelacyjnie z kompletem punktów wygrał Grigorij Laguta.

Ronnie ponownie we Fjelsted
Autor: Tomasz Wójcik, 28.07.2011, 22:19
W dniu wczorajszym Ronnie wystąpił w meczu ligi duńskiej, w którym ekipa Vojens podejmowała na swoim torze gości z Fjelsted. Mecz zakończył się wynikiem 52:35 dla gospodarzy, a dla przegranych 9 punktów wywalczył zawodnik rodem z Rawicza, dla którego był to powrót na tory duńskie po rocznej przerwie. Przypomnijmy, iż Ronnie reprezentował już w przeszłości klub z Fjelsted.

Wysoka porażka z liderem
Autor: Tomasz Wójcik, 17.07.2011, 21:04
Nie było niespodzianki dzisiaj w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Polonia podejmowała KS ROW Rybnik. Gospodarze pokonali gości zdecydowanie, bo aż 59:31 i umocnili się na czele tabeli I ligi. W drużynie przyjezdnej wystartował Ronnie, ale podobnie jak i większość zawodników z Rybnika spisał się nie najlepiej, gdyż zdobył tylko 2 punkty.

Udany powrót do drużyny
Autor: Tomasz Wójcik, 10.07.2011, 23:03
Dzisiaj odbyło się zaległe spotkanie rozgrywek o mistrzostwo I ligi. W Rybniku, miejscowy ROW podejmował Lechmę Poznań, którą pokonał 52:38. W ekipie gospodarzy, po dłuższej przerwie, pojawił się Ronnie, dla którego był to bardzo udany powrót. Żużlowiec rodem z Rawicza, łącznie z bonusami, zapisał na swoim koncie 11 punktów i w dużej mierze przyczynił się do pokonania drużyny przyjezdnej.

„Bardzo brakuje mi jazdy…”
Autor: Tomasz Wójcik, 07.07.2011, 22:24
Jak przed momentem informowaliśmy, dzisiaj Ronnie wystartował w Szwecji, gdzie pojawił się w składzie Örnarny Mariestad. Były to jego pierwsze zawody od prawie miesiąca. Oto, co powiedział zawodnik tuż po zakończeniu meczu:

”Cieszę się, że miałem okazję pojeździć po ponad 3 tygodniach przerwy. Bardzo brakuje mi jazdy i to było dzisiaj widoczne. Parę punktów zgubiłem na trasie po moich błędach. Mam nadzieję, że teraz będę częściej zapraszany na mecze do Szwecji.”

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »