17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
„To były trudne zawody dla nas…”
Autor: Tomasz Wójcik, 04.05.2009, 10:01
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Ronniego na temat jego wczorajszego występu na torze w Ostrowie Wielkopolskim:

”To były trudne zawody dla nas, ale dobrze się stało, że wygraliśmy. Tym bardziej, że jest to wyjazdowe zwycięstwo, które jest bardzo cenne. Zawody zacząłem bardzo pechowo, bo od upadku. Potem było lepiej, ale na końcu zepsułem bieg. Dość dobrze wyszedłem ze startu, lecz nie zdążyłem dojechać do korzystnej ścieżki przy krawężniku i zostałem wypchnięty na zewnątrz. Nie zdobyłem dwucyfrówki i dlatego jestem niezadowolony, bo przed sezonem taki cel przed sobą postawiłem. Jednak najważniejsze, że moja drużyna odniosła zwycięstwo.”

Drugie wyjazdowe zwycięstwo RKM ROW’u
Autor: Tomasz Wójcik, 03.05.2009, 16:41
Najmniejszą różnicą punktową z możliwych zakończył się mecz KM Intar Ostrów Wielkopolski - RKM ROW Rybnik. Wynik 45:44 dla gości jest ich drugą wygraną na wyjeździe, gdyż w pierwszej kolejce pokonali Start Gniezno na ich torze. Dzisiejszy dorobek Ronniego to 6 punktów.

Ronnie o zawodach w Mseno
Autor: Tomasz Wójcik, 02.05.2009, 18:59
Poniżej prezentujemy wypowiedź Ronniego na temat jego startu we wczorajszym Memoriale Emila Sovy w czeskim Mseno:

”Ten wczorajszy turniej w Czechach, to był taki trening. Szkoda trochę dwudziestego biegu, w którym nie zdobyłem punktów, ale podniosło mnie w pierwszym łuku i prawie upadłem. Potem pewnie wygrałem bieg dodatkowy. Do Mseno pojechałem, bo teraz potrzebuje dużo jazdy po upadku w Rybniku.”

Drugie miejsce w Czechach
Autor: Tomasz Wójcik, 01.05.2009, 18:55
W czeskim Mseno rozegrano dzisiaj Memoriał Emila Sovy. W zawodach tych wystąpił Ronnie, dla którego były to pierwsze zawody po upadku prawie dwa tygodnie temu. Zawodnik RKM ROW’u Rybnik uplasował się na drugim miejscu w ostatecznej klasyfikacji. Do ostatniego biegu, Ronnie miał na swoim koncie komplet zwycięstw i wydawało się, że i tym razem na mecie zamelduje się na pierwszym miejscu.

Kontrakt z PDK Mseno
Autor: Tomasz Wójcik, 21.04.2009, 21:35
W dniu dzisiejszym Ronnie podpisał kontrakt na starty lidze czeskiej. Drugi rok z rzędu będzie on reprezentował zespół PDK Mseno. Zawodnik nie ma zagwarantowanej ilości startów, ale w każdej chwili jest do dyspozycji działaczy tego czeskiego klubu.

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »