17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
”Liczyłem na lepszy występ…”
Autor: Tomasz Wójcik, 22.06.2009, 20:12
Wczoraj, po kliku tygodniowej przerwie spowodowanej złamanym obojczykiem, do ekipy RKM ROW Rybnik powrócił Ronnie. Jednak jego powrót nie był zbyt udany, gdyż jego drużyna przegrała na swoim torze mecz z Lokomotivem Daugavpils. Oto jak komentuje swój wczorajszy występ sam zawodnik:

”Liczyłem na lepszy występ po kontuzji. Niestety, ale nie zdobyłem sporej ilości punktów i przegraliśmy mecz. Muszę jeszcze dużo potrenować, żeby dojść do formy, którą prezentowałem przed kontuzją. Zrobię wszystko, aby tak się stało i to jak najszybciej. Mam nadzieję, że zaczniemy znowu wygrywać!”

Czwarta porażka z rzędu
Autor: Tomasz Wójcik, 21.06.2009, 20:02
RKM ROW Rybnik poniósł dzisiaj czwartą porażkę z rzędu w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo I Ligi. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z łotewskiego Daugavpils. Porażka jest tym bardziej bolesna, gdyż poniesiona na własnym torze. Nawet powrót do składu Ronniego nie pomógł w przerwaniu złej passy. Dotychczasowy lider „Rekinów”, w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej złamanym obojczykiem, zdobył cztery punkty i na pewno będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym spotkaniu.

„…od razu trafiłem na ciężki tor”
Autor: Tomasz Wójcik, 19.06.2009, 16:35
Poniżej prezentujemy wypowiedź Ronniego na temat wczorajszego występu w Ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi:

”To były moje pierwsze zawody po kontuzji i tak się stało, że od razu trafiłem na ciężki tor. Ręka nie jest jeszcze w 100 procentach sprawna i na takim torze, jaki był wczoraj w Łodzi, ciężko się jechało, bo było dużo fal i dziur. Podczas ostatnich treningów na torze w Rybniku było przyczepnie, ale przede wszystkim nawierzchnia była równa i dlatego nie odczuwałem dużego bólu. W niedzielę tor w Rybniku będzie podobny i dlatego myślę, że dam radę dobrze pojechać.”

Trzynaste miejsce w Łodzi
Autor: Tomasz Wójcik, 18.06.2009, 20:21
Dzisiaj rozegrano Ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W jednym z nich wystartował Ronnie, dla którego były to pierwsze zawody po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej złamaniem obojczyka. Niestety, ale nie udało się mu wywalczyć awansu do półfinału. Na torze w Łodzi lider RKM ROW’u Rybnik zdobył 3 punkty i zajął trzynaste miejsce w klasyfikacji. Po trzech swoich biegach, Ronnie wycofał się z dalszej rywalizacji.

„…trenowałem na torze w Rawiczu”
Autor: Tomasz Wójcik, 15.06.2009, 21:30
Mamy dobre wiadomości dla wszystkich kibiców Ronniego. Dzisiaj na torze w rodzinnym Rawiczu, zawodnik RKM ROW’u Rybnik odbył pierwsze jazdy treningowe po urazie, jakiego nabawił się trzy tygodnie temu na torze motocrosswym. Ronnie postanowił sprawdzić jak sprawuje się jego kontuzjowany obojczyk i czy on sam gotowy jest do powrotu do ścigania się na żużlu.

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »