17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
Örnarna Mariestad - Hammarby Stockholm 49:47
Autor: Tomasz Wójcik, 27.08.2009, 21:12
W meczu rewanżowym ćwierćfinału fazy Play Off w szwedzkiej Allsvenskan, Örnarna Mariestad pokonała na własnym torze drużynę Hammarby Stockholm w stosunku 49:47. W spotkaniu tym, w barwach gospodarzy, wystąpił Ronnie, który dzisiaj zdobył 12 punktów i był najlepszym zawodnikiem miejscowego klubu. Początek spotkania należał do Örnarny, jednak goście sukcesywnie odrabiali straty, by na koniec przegrać zaledwie 2 „oczkami”. W pierwszym pojedynku tych drużyn także lepsi byli żużlowcy z Mariestad i to oni uzyskali awans do półfinału.

„W dziewiętnastym biegu prowadziłem…”
Autor: Tomasz Wójcik, 23.08.2009, 19:46
Jak już informowaliśmy, Ronnie zajął czwarte miejsce w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy. Niewiele zabrakło do tego, aby jedyny Polak w stawce finalistów, okazał się najlepszy. O zawodach w rosyjskim Togliatti mówi Ronnie:

Ronnie czwarty w Finale IME!
Autor: Tomasz Wójcik, 23.08.2009, 17:48
Bardzo dobrze zaprezentował się Ronnie w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy, który został dzisiaj rozegrany w rosyjskim Togliatti. Jedyny reprezentant Polski w tych zawodach wywalczył 12 punktów i został sklasyfikowany na czwartym miejscu. Jest to spory sukces Ronniego, który miał duże szanse nawet na wygraną lub co najmniej na wywalczenie miejsca na podium.

„Pogoda nas nie rozpieszcza…”
Autor: Tomasz Wójcik, 22.08.2009, 14:01
Już jutro w rosyjskim Togliatti odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, w którym wystartuje Ronnie. Na dzisiaj zaplanowano trening przed niedzielnymi zawodami, jednak został on przesunięty na jutro. O powodzie takiej decyzji i o pierwszych wrażeniach z pobytu w Rosji mówi Ronnie:

Podróż na Wschód
Autor: Tomasz Wójcik, 19.08.2009, 20:07
W najbliższą niedzielę (23 sierpnia) w rosyjskim Togliatti rozegrany zostanie Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach tych wystąpi Ronnie, który będzie jedynym reprezentantem Polski. Wyprawa na wschód Europy nie należy do najłatwiejszych i jest sporym wyzwaniem pod względem logistycznym. O tym i o swoich szansach mówi sam zawodnik:

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »