17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
Złoty Kask przełożony
Autor: Tomasz Wójcik, 03.10.2009, 10:47
Wczoraj na torze w Zielonej Górze miał się odbyć turniej finałowy o Złoty Kask. Jednak ze względu na zły stan nawierzchni po opadach deszczu, został odwołany. Zawody przełożono na 14 października. Do tego prestiżowego turnieju nominację otrzymał Ronnie, który pierwotnie miał być jednym z rezerwowych. Ale wczoraj okazało się, iż zawodnik RKM ROW’u Rybnik mógł wystąpić w podstawowej szesnastce, gdyż kilku żużlowców (Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Rune Holta) nie dojechało.

„…Zagar wsadził mnie w płot”
Autor: Tomasz Wójcik, 26.09.2009, 19:41
Przed chwilą zamieściliśmy wyniki Finału Mistrzostw Europy Par, w którym wystąpił Ronnie. Oto, co zawodnik miał do powiedzenia tuż po zakończeniu zawodów, w których Polacy uplasowali się na trzecim miejscu:

To były pechowe zawody dla mnie. W pierwszym moim starcie prowadziłem, ale Gregoric przewrócił się i bieg został przerwany. Natomiast w powtórce Zagar wsadził mnie w płot na pierwszym łuku, upadłem i sędzia mnie wykluczył. Po tej kraksie mój motor był pogięty i nie nadawał się do dalszej jazdy. W następnym biegu musiałem jechać na drugim, który nie spisywał się tak dobrze. Ale czasami taki jest sport, a szczególnie żużel. Trzeba się cieszyć z medalu.”

Brązowy medal MEP
Autor: Tomasz Wójcik, 26.09.2009, 19:16
Polscy żużlowcy wywalczyli dzisiaj brązowe medale w Finale Mistrzostw Europy Par, który odbył się w Miskolcu na Węgrzech. Najlepsi okazali się Czesi, a na drugim miejscu uplasowali się Rosjanie. Polską parę reprezentował między innymi Ronnie, który na swoim koncie zapisał 1 punkt w dwóch startach. W pierwszym swoim biegu został on wykluczony przez sędziego, a było to efektem upadku.

Ronnie powalczy o medal MEP
Autor: Tomasz Wójcik, 25.09.2009, 15:56
W sobotnie (26 września) popołudnie na torze w węgierskim Miskolcu rozegrany zostanie Finał Mistrzostw Europy Par. Polskę w tych zawodach będzie reprezentował między innymi Ronnie, który wspólnie z Robertem Miśkowiakiem i Danielem Jeleniewskim powalczy o jak najlepszy wynik. W zeszłym roku Polacy stanęli na najwyższym stopniu podium i miejmy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Dla Ronniego będzie to już drugi finał o mistrzostwo Starego Kontynentu w tym sezonie.

„Zrobiłem błąd…”
Autor: Tomasz Wójcik, 22.09.2009, 21:07
Poniżej prezentujemy krótką wypowiedź Ronniego na temat jego ostatniego występu, który miał miejsce w niedzielę na torze w Grudziądzu, podczas Turnieju Par z okazji 85-lecia Sportu Motorowego:

”Zrobiłem błąd, że wystąpiłem w niedzielnych zawodach w Grudziądzu, ponieważ starowałem z gorączka i źle się czułem. Po prostu nie miałem siły jechać, że o ściganiu nie wspomnę. Właściwie to nie ma co komentować mojej jazdy, bo jej nie było.”

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »