17.05.2015., 2 PLŻ, I kolejka, Lublin - Krosno 45:44 (mecz zaległy), 6+1 (1,2,2,1*)
Ronnie na podium w Niemczech
Autor: Tomasz Wójcik, 21.05.2011, 23:39
W niemieckim Teterow rozegrano dzisiaj turniej par o nazwie Hechtpokal. W zawodach tych wystąpili przedstawiciele tylko dwóch państw, a mianowicie Polski i Niemiec. Jedną z polskich par reprezentował Ronnie, który startował wspólnie z Mirosławem Jabłońskim. Duet ten uplasował się na trzecim miejscu.

Ronnie dziewiąty w Memoriale Łukasz Romanka
Autor: Tomasz Wójcik, 07.05.2011, 22:28
W Rybniku po raz piąty odbył się Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka. W zawodach tych wystartował Ronnie, dla którego była to okazja do zmierzenia się z kilkoma najlepszymi żużlowcami świata. Zawodnik miejscowego klubu zdobył 7 punktów i zajął dziewiąte miejsce w ostatecznej klasyfikacji. Ronnie może uznać swój występ za udany. Wartym odnotowania jest fakt, iż w biegu trzynastym pokonał triumfatora zawodów – Jasona Crumpa.

Nieznaczna przegrana KS ROW Rybnik
Autor: Tomasz Wójcik, 03.04.2011, 18:43
W dniu dzisiejszym zainaugurowano rozgrywki ligowe w Polsce. KS ROW Rybnik udał się do Łodzi, gdzie zmierzył się z miejscowym Orłem. Niestety, ale „Rekiny” uległy gospodarzom 43:46. Były to bardzo nieudane zawody dla Ronniego, który zakończył je z zerowym dorobkiem.

„Rekiny” lepsze od „Jaskółek”
Autor: Tomasz Wójcik, 31.03.2011, 22:42
Żużlowcy KS ROW Rybnik mieli dzisiaj ostatni sprawdzian przed rozpoczynającym się w najbliższą niedzielę sezonem ligowym. Ich rywalem była Unia Tarnów. Rybniczanie pokonali gości w stosunku 37:23. Ronnie zdobył 6 punktów w trzech startach.

Ronnie o sparingach
Autor: Tomasz Wójcik, 29.03.2011, 21:10
Poniżej prezentujemy wypowiedź Ronniego na temat jego występów w pierwszych tegorocznych meczach kontrolnych:

”Sparingi z Wrocławiem, jak i z Częstochową uważam za bardzo pozytywne. Testowałem trzy silniki i z dwóch jestem zadowolony. W meczu z Włókniarzem zaliczyłem upadek, jednak nic groźnego mi nie stało się. Popełniłem błąd na wejściu w łuk i zakończyło się to upadkiem. Silniki, na których obecnie startuję są z zeszłego roku, natomiast nowe powinienem otrzymać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.”

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna »